Kontakt

Masz jakieś pytania, sugestie dotyczące bloga, fotografii, sprzętu, psów itp.? Chcesz się ze mną spotkać? Jesteś zainteresowany/na sesją albo jakąś inną formą współpracy? A może po prostu chcesz pogadać, albo dowiedzieć się czegoś więcej o mnie? Pisz:

jaworska.photography@gmail.com
Facebook

Mieszkam w okolicy Lubartowa w województwie lubelskim. Czasem pojawiam się w Lublinie, w weekendy można mnie spotkać w schronisku dla psów w Nowodworze. Wydarzenia na których się pojawię w najbliższym czasie znajdziesz w zakładce kalendarz

1 komentarz:

  1. Cześć !

    Mam do Ciebie pytanie odnośnie obiektywu właśnie. Czy używałaś może canonowskiej 50tki ?. Ja właśnie ją mam i mam z nią problem. Mam ją podpiętą do body 600D. Wiem, że zawsze można "zwalić" winę na szkło, a często nie można popisać się umiejętnościami ;-). Ale ja naprawdę próbuję wszystkiego i i tak zdjęcia wychodzą nie tak ostre, jakbym chciała. Lubię focić koty, i powiem szczerze, że tak 50ka jako typowa portretówka trochę mnie zawiodła tym, że brak tu zooma choćby. Dość kiepsko mi się z nią pracuje. Co byś mi poleciła, jaki obiektyw ?.

    Pozdrawiam Cię ciepło,

    Ewa

    OdpowiedzUsuń