poniedziałek, 23 grudnia 2013

Schroniskowo cz. 6


Wszystkie psiaki ze zdjęć przebywają w schronisku w Nowodworze i czekają na nowych właścicieli. Jeśli przypadkiem zajrzał tu ktoś z województwa lubelskiego, kto szuka nowego, czworonożnego towarzysza, zapraszam do odwiedzenia schroniska w Nowodworze koło Lubartowa. Jeśli chodzi o dokładne miejsce gdzie znajduje się Schronisko, to wskazówek dotyczących dojazdu mogę udzielić przez e-mail :).

 Mordka z tego i pierwszego w notce zdjęcia należy do młodego psiaka w typie bernardyna. Według pracowników schroniska ma około 2 lat. Jest bardzo leniwy, spokojny, przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi i innych psów.

Około 5 letni pies w typie charta polskiego lub greyhounda. Wysoki, bardzo chudy, nie jest strachliwy ani agresywny. Lubi inne psy i ludzi, ładnie chodzi na smyczy.
Duży psiak w wieku około 3-4 lat. Spokojny, niezbyt energiczny, ale trochę głośny. Umie chodzić na smyczy, nie ma problemów w kontaktach z innymi psami i ludźmi.

Maleńka suczka w wieku około 5 lat. Bardzo źle czuje się w schronisku, jest zestresowana, na razie mieszka w biurze. Jest typowym kanapowym pieskiem, musiała kiedyś mieszkać w domu. Potrzebuje szybko nowego właściciela.

3 komentarze:

 1. Wszystkie fotki z schroniska są piękne. Super fotografie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Charcior jest przecudny !
  Pierwsze zdjęcie tej małej czarnej suczki powala, przecudowne !

  Masz już jakiegoś schroniskowca dla siebie upatrzonego ? :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne psiaki! Mam nadzieję, że szybko znajdą nowy dom

  OdpowiedzUsuń