wtorek, 25 marca 2014

Schroniskowo cz. 9


Kolejna dawka fotek cudownych bezdomniaków. Wszystkie psiaki ze zdjęć przebywają w schronisku w Nowodworze i czekają na nowych właścicieli. Jeśli przypadkiem zajrzał tu ktoś z województwa lubelskiego, kto szuka nowego, czworonożnego towarzysza, zapraszam do odwiedzenia schroniska w Nowodworze koło Lubartowa. Jeśli chodzi o dokładne miejsce gdzie znajduje się Schronisko, to wskazówek dotyczących dojazdu mogę udzielić przez e-mail (zakładka kontakt).Suczka - jeszcze szczeniak, ma około 2-3 miesięcy. Będzie prawdopodobnie średnim psiakiem (wielkości beagla - border collie). Trochę przestraszona, ale jak przyzwyczai się do obecności człowieka to staje się radosna, chce się bawić i przytulać - jak to szczeniak :).


Około 2-3 letni pies. Duży, energiczny, przyjazny w stosunku do ludzi. Niestety nie toleruje innych psów, więc potrzebuje domu gdzie będzie jedynakiem. Na pewno szybko będzie się uczył, potrafi siadać i podawać łapę.


Młodziutki, uroczy psiak o ślicznych niebieskich oczach. Średniej wielkości, ma około roku. Spokojny, przyjazny w stosunku do ludzi, chociaż na początku trochę strachliwy, dogaduje się z innymi psami. Wykastrowany.

2 komentarze:

 1. Jakie cudne psiska <3 ^^
  Żal mi ich, że nie mają domu... ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też ich bardzo szkoda. Jest tyle cudownych, wyjątkowych psiaków, które nie mają swojego człowieka. Właśnie dlatego odwiedzam schronisko, bo ogłoszenia w internecie znacznie zwiększą ich szansę na dom, a przy okazji schroniskowe psy mogą przejść się na spacer i spędzić trochę więcej czasu z człowiekiem,

   Usuń