sobota, 22 marca 2014

Sukces!

W lutym organizowany był ogólnopolski konkurs fotograficzny w Centrum Kultury w Skrzyszowie. Tematem były "Zbliżenia". Dowiedziałam się o nim z tej strony - http://www.konkursy-fotograficzne.pl/, którą regularnie przeglądam. Postanowiłam wziąć udział w tym konkursie, chociaż nie oczekiwałam zbyt wiele. W ostatniej chwili wysłałam zdjęcia: nos Soni, nos charta ze schroniska i łapy Soni. Potem nawet nie śledziłam strony, nie oczekiwałam wyników konkursu, bo nie wierzyłam, że moje zdjęcie mogłoby się spodobać. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w czwartek odebrałam 700 zł z Centrum Kultury w Skrzyszowie - zajęłam 1 miejsce w mojej kategorii wiekowej. Niestety nie mogłam pojechać na rozdanie nagród ani na otwarcie wystawy fotografii konkursowych, bo mieszkam daleko od miejscowości gdzie był organizowany konkurs. Na stronie internetowej były dodane zdjęcia z wystawy, zdjęcie nosa Soni było na plakatach reklamujących wystawę, czyli musiało się wyjątkowo spodobać jurorom. To mój pierwszy większy sukces fotograficzny, jestem niezmiernie zaskoczona i bardzo się cieszę :).
4 komentarze:

 1. Jejku! ale superowo !!! Serdeczne gratulacje dla Ciebie i modelów : ))) Samych dalszych sukcesów związanych z fotografią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow brawo :D. A zdjęcie rzeczywiście śliczne :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia jak zwykle piękne ! Talent ! ♥

  Zmieniłam adres bloga (wolontariat w schronisku) i widziałam Cię w obserwatorach więc uznałam, że chciałabyś wiedzieć, byłoby miło gdybyś nadal zaglądała :)
  http://psieserduszka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń