niedziela, 10 sierpnia 2014

Schroniskowo cz. 12

Zdjęcia są sprzed tygodnia, ale zapomniałam wstawić je tutaj, co gorsza zauważyłam, że tych z poprzedniej wizyty w schronie też nie ma na blogu. Zaraz spróbuję to nadrobić ;).

Tymczasem zapraszam do podziwiania urody tych kilku bezdomnych czworonogów...
Wszystkich z okolic Lubartowa zapraszamy na niedzielne spacerki z bezdomnymi psami ze Schronisko dla psów w Nowodworze. Im więcej osób przyjdzie tym więcej psiaków ma szansę na kontakt z człowiekiem, głaskanie, czesanie, mogą wyjść z boksów, pobiegać, pobawić się, chociaż powąchać trawę. Wyprowadzone psiaki mają też zrobione zdjęcia i ogłoszenia więc zwiększamy ich szansę na dom! Jeśli chcecie sprawić im trochę radości i miło spędzić niedzielę - zapraszamy! Spacerki odbywają się zazwyczaj co 2 tygodnie. Można kontaktować się przez e-mail: wolontariat.nowodwor@gmail.com, pisać do Pauli, zapraszamy też do grupy na facebooku "Psiarze i zwierzoluby z Lubartowa i okolic" tu są aktualne informacje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS. Jutro lub pojutrze odbieram paczkę z... na pewno wiecie o co chodzi jeśli śledziliście mój fanpage czy bloga ostatnimi czasy ;). Strona Poczty Polskiej twierdzi, że przesyłka w sobotę dotarła już do Lublina więc jutro powinien mi ją listonosz przynieść :D. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz