niedziela, 12 stycznia 2014

Schroniskowo cz. 7

Myślę, że te zdjęcia są lepsze od tych które wcześniej robiłam w schronisku. Sporo czasu poświęciłam na ich obróbkę, przyłożyłam się do tego bardziej niż dotychczas. Poza tym robiąc zdjęcia bardziej starałam się o ładne kadry, a nie cykałam z nadzieją, że "coś się potem wybierze".

Wszystkie psiaki ze zdjęć przebywają w schronisku w Nowodworze i czekają na nowych właścicieli. Jeśli przypadkiem zajrzał tu ktoś z województwa lubelskiego, kto szuka nowego, czworonożnego towarzysza, zapraszam do odwiedzenia schroniska w Nowodworze koło Lubartowa. Jeśli chodzi o dokładne miejsce gdzie znajduje się Schronisko, to wskazówek dotyczących dojazdu mogę udzielić przez e-mail :).


Śliczna sunia w typie wyżła niemieckiego. Przyjacielska, nie strachliwa, energiczna, trochę ciągnie na smyczy, dobrze dogaduje się z innymi psami. Wygląda na to, że miała szczeniaki, ponieważ ma powiększone sutki, poza tym jest wychudzona (czyżby ofiara pseudo?). Po zrobieniu tego zdjęcia, psiak podskoczył i z zaskoczenia uderzył pyskiem w
obiektyw mojego aparatu, do tej pory boli mnie nos :D


Uroczy, szalony psiak. Wygląda na staruszka, ale wcale nim nie jest, to tylko takie umaszczenie. Według pracowników schroniska może mieć około 3 lat. Na początku, w boksie sprawiał wrażenie przestraszonego, ale kiedy został wyprowadzony na spacer okazało się że ma w sobie mnóstwo energii. Skakał na nas, biegał, obijał się o nasze nogi, plątał się w smycz. Musi zostać nauczony grzecznego spacerowania na smyczy, bo bardzo szaleje :). Toleruje inne psy, nie jest agresywny.

Młody terierowaty psiak, może mieć około 2-3 lat. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, ale jest energiczny, ciągle skacze :). Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest strachliwy ani agresywny. 

6 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia, podobają mi się kadry :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. To dla mnie zaszczyt usłyszeć taki komplement :D.

   Usuń
 3. Cudowne zdjęcia ,tak dobre fotografię pomogą jednak bezdomnym psiakom znaleźć nowy dom ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przebiłaś samą sb ! Wielkie WOW i podziw z mojej strony ! :DD

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne psiątko <3
  Zapraszam na mój psi blog :)

  http://psiakislodziakiluna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń